78,00 лв.

TP-Link TL-SM321A WDM

Гаранция: 5 г.

В наличност

В наличност
Оставащи бройки: 3!
  • Доставка до адрес или офис на Еконт: 8,99 лв. 6 - 8 работни дни Виж детайли!

Подобни продукти

Описание на продукта

Termékleírás:
  • 1000Base-BX WDM kétirányú SFP modul
  • Egyetlen szálon továbbít
  • Költséghatékony
  • Akár 10 km-es távolság áthidalása
  • TX:1550nm/RX:1310nm
  • 3,3Vtápegység
  • Plug-and-Play 
  • Kompatibilis:MC220L,TL-R4199G/4299G,TL-SG3109,TL-SL3428/3452,TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB,TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB,TL-SL1351
Пълно описание

Спецификации на продукта

Арт.№:
233628
Производител
TP-LINK
Гаранция
5 г.

Оценки и ревюта на клиенти

Средна оценка на клиенти

5 звезди
0
4 звезди
0
3 звезди
0
2 звезди
0
1 звезда
0

Клиентите, които купиха този продукт избраха също...