56,00 лв.

TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber konverter

Гаранция: 5 г.

В наличност

В наличност
  • Доставка до адрес или офис на Еконт: 8,99 лв. 6 - 8 работни дни Виж детайли!

Подобни продукти

Описание на продукта

Termékleírás:
  • Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port.
  • 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban.
  • LED információk a hálózat állapotáról!
  • Tx:1550nm, Rx 1310nm
  • 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port.
  • Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX normál
Пълно описание

Спецификации на продукта

Арт.№:
233641
Производител
TP-LINK
Гаранция
5 г.
Портове за свързване
2
Скорост на трансфера
10/100 MBps Mbps
WIFI Стандарти
IEEE 802.3u (10/100Base-TX 100 Base Fx)

Оценки и ревюта на клиенти

Средна оценка на клиенти

5 звезди
0
4 звезди
0
3 звезди
0
2 звезди
0
1 звезда
0

Клиентите, които купиха този продукт избраха също...